Бизнес-Формула, Отзыв о компании, Киев, Украина.

Сайт www.dvigun.in.ua

 

 

Внешний вид сайта

 

Отзыв клиента

 

Всім доброго дня! Мене звати Дудаленко Віктор. Я заснував приватне підприємство Дудаленко у 2011 році. Послугами компанії «Бізнес-Формула» я вже користуюся на протязі трьох років. Я співпрацював з іншими компаніями в інтернет просуванні свого сайту, а зараз працюю з «Бізнес-Формулою», тому що вони більш творчі люди, з ними можна експериментувати, і це мені подобається. З їх допомогою я шукаю своє місце на цьому ринку, в цьому світі.

 

В роботі з «Бізнес-Формулою» мені подобається, що вони прислухаються до моїх побажань. За допомогою «Бізнес-Формули» я даю сигнал в цей світ щоб розказати, чого я хочу, хто ми такі, де ми знаходимося так, щоб це виглядало гарно і зрозуміло для людей, і щоб їм було зручно користуватися цими інструментами. Результатами я задоволений.
Від співпраці я отримую користь в тому, що більше приходить замовників, вони роблять більше замовлень, прибуток росте.

 

Я б порекомендував «Бізнес-Формулу». Вони прислухаються до мене, підказують. Це дуже спрощує заходи в цій сфері, бо не можна бути професійним в усіх напрямках. І коли ти хочеш розвиватися, то шукаєш професіонала, який тобі допоможе. У сфері просування за допомогою Інтернет – це «Бізнес-Формула», це хороші професійні люди, які дійсно допомагають.

 

Я до них звертаюсь на тільки по виробничим запитанням, а і по особистим, бо вони допомогли мені зробити свій особистий сайт.

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Icon Form