Бізнес Формула, Відгуки про компанію, Відеовідгуки, Київ, Україна.

Сайт www.indigo.in.ua

 

 

Зовнішній вигляд сайту

 

Відгук клієнта

 

Мене звати Віктор Кузьмич Хитун. Років 10 тому я організував навчальний репетиторський центр «Індиго». Для того щоб залучати публіку, ми познайомилися з компанією «Бізнес Формула».


З послугами «Бізнес Формули» я познайомився три роки тому. З іншими компаніями ми не співпрацювали, намагалися самі якось зв’язуватися з Інтернетом. Але нам пощастило, коли ми познайомилися з «Бізнес Формулою». Для нас зробили гарний сайт. Чим він гарний? Тим, що там є двосторонній зв’язок добре налагоджений, а в мене багато є що сказати людям про освіту.


Зараз весь контингент, який у нас на навчанні, в основному приходить через цей сайт, який зробила «Бізнес Формула». Найбільше мені подобається в роботі «Бізнес Формули» то, що вони оперативно реагують на наші прохання. Роблять пробну версію сайту, ми його тестуємо, дивимося, потім спілкуємося, говоримо, що потрібно виправити, щоб було краще, або вони пропонують свої варіанти. І, врешті-решт, я вважаю, виходить блискучий варіант сайту.


У цій компанії хлопці дуже швидко реагують на всі наші прохання, чуйні, працюють оперативно. Отже сайт відшліфований на 100%. І це нам допомагає в роботі. Тому я рекомендую своїм друзям і всім, кому потрібно займатися менеджментом, звертатися до компанії «Бізнес Формула». Ви не пошкодуєте – надійні хлопці!

 

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form