Бізнес Формула, Відгук Клієнта про компанію, Київ, Україна.

Сайт www.centrpon.com.ua

 

 

Зовнішній вигляд сайту

 

Відгук клієнта

 

Доброго дня! Звати мене Семенов Андрій. Я керівник приватного навчального закладу «Центр професійної освіти та навчання», м. Кривий Ріг. Із самої назви організації, яку я представляю, зрозуміло, що працюємо ми в сфері надання освітніх та навчальних послуг нашому населенню. Тобто, це підготовка за професіями, це профорієнтаційний напрям, робота з молоддю, робота з дорослими і т.д.


З компанією «Бізнес Формула» ми почали співпрацювати з вересня 2019 року. До початку співпраці з «Бізнес Формулою» нам доводилося звертатися до інших організацій, які надають подібні послуги. Але все це, скажімо так, дуже сильно відрізняється. У чому відмінність «Бізнес Формули»? Це вміння чути замовника, чути клієнта. Решта чомусь намагаються продавити саме себе, саме те, що вони вміють робити. А на сьогоднішній день виживає, напевно, той, хто продає той товар, який продається, а не той, який випускається.


Працюючи з компанією «Бізнес Формула», природно, імпонує ставлення до своєї роботи та вміння шукати і знаходити компроміси. Тому що головне на сьогоднішній день, та й завжди, напевно, так було в переговорному процесі – це пошук компромісів, коли обидві сторони залишаються задоволеними. Вони вміють приймати ще й нестандартні рішення. Якщо навіть їм раніше не доводилося стикатися з подібною якоюсь проблемою, вони беруться за неї і пропонують свої варіанти вирішення.

 

Користь роботи з компанією «Бізнес Формула» стовідсоткова для нас, як освітнього закладу. Ми з ними, окрім створення сайту просування наших послуг, зараз дуже старанно займаємося створенням освітньої платформи. Не секрет, що дистанційне навчання на сьогоднішній день вийшло в пріоритет. І всі, будемо говорити так, проблеми, які пов’язані з ним, більшою мірою полягають у відсутності своєї платформи, на якій можна було б розміщувати освітній контент. Я давно обдумував цю ідею, ще до карантину, але саме з «Бізнес Формулою» ми знайшли спільну мову і зараз готуємо цей проект. Я думаю, що це нам допоможе вийти в лідери в нашій сфері діяльності.


Рекомендувати компанію «Бізнес Формула» я буду вважати за честь, тому що ми тепер партнери і повинні допомагати один одному. Як вони нам допомагають просуватися, так і ми повинні їх просувати, тому що надійні, вміють працювати з клієнтом, працювати якісно і добре.

 

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form