Бізнес Формула, Відгук про створення Лендінг Пейдж, Київ, Україна.

Сайт www.rublevskyi.com

 

 

Зовнішній вигляд сайту

 

Відгук клієнта

 

Мене звати Рублєвський Андрій. Я займаюся тренінговою та консалтинговою діяльністю. Я допомагаю своїм клієнтам ставати лідерами ринку у їх сегментах.

 

Я познайомився з Максимом Варганичем 5 років тому. У 2018 році ми розпочали співпрацю, я попросив зробити сайт для одного з моїх клієнтів. У минулому році Максим запропонував мені зробити сайт для мене, мій особистий сайт.

 

У цей період ми розглядали різні пропозиції від IT компаній, але вирішили зупинити свій вибір на «Бізнес Формулі». І це виправдало очікування. І, навіть перевершило. Якщо чесно, я уникав створення власного сайту через болісну взаємодію з IT компаніями. І Максиму довелося переконувати мене, щоб зробити цей сайт.

 

Працюючи з «Бізнес Формулою», я зрозумів, що цей процес може бути не тільки безболісним, але й веселим, цікавим та дуже пізнавальним. Мені сподобалася у взаємодії з «Бізнес Формулою» простота та точність роботи співробітників.

 

Отже, що я отримав в результаті нашої співпраці. По-перше, мені допомогли подолати цей бар’єр що стосується створення власного сайту. По-друге, робота була дуже професійно виконана, і у мене з’явився власний сайт, яким я пишаюся. По-третє, можна почати роботу по залученню клієнтів, і, я сподіваюся, ми це зробимо з «Бізнес Формулою».

 

Зазвичай, коли людина отримала гарний результат від взаємодії з компанією, вона її рекомендує. У моєму випадку послідовність інша: я спочатку рекомендував, потім зробив для себе і тепер рекомендую знову. Якщо у вас є сумніви, чи варто робити сайт, варто робити просування разом з компанією «Бізнес Формула», то я скажу наступне: зателефонуйте мені, і я розвію ваші сумніви.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form