Бізнес Формула, Відгук про компанію про створення сайтів, Україна.

Сайт www.lactalux.ua

 

 

Зовнішній вигляд сайту

 

Відгук клієнта

 

Доброго дня. Для тих, хто мене не знає, представлюсь. Мене звати Олексій, прізвище моє Гарбуз. Моя компанія називається «Lactalux», займаємось ми товарами для комфорту тварин і обладнання кімнат для тварин.


З компанією «Бізнес-Формула» я почав працювати практично одразу після відкриття своєї фірми, це був 2010 чи 2011 рік. Були спроби співпрацювати з іншими компаніями для просування в інтернеті, але всі вони закінчились безрезультатно. Крім згаяного часу і витрачених грошей іншого результату я, чесно кажучи, не отримав.


Більше всього в роботі з «Бізнес-Формулою» мені подобається швидкість реагування на мої запити. Запити міняються дуже швидко, ринок на місці не стоїть. Дуже якісний зворотній зв’язок і якість роботи, яка мне повністю задовольняє. Головна користь, яку ми отримуємо і для чого ми все це робимо, це отримання грошей, заробіток грошей, які дозволяють розвивати компанію, дозволяють підняти зарплату своїм співробітникам, дозволяють вкластись в нові, ще не знайомі технології. Це головне, це те, що допомагає.


Чи можу я рекомендувати «Бізнес-Формулу» своїм друзям і знайомим? Сто відсотків, так. Головне, що в роботі з ними немає відчуття, що тебе за твої ж гроші обманули. В цьому випадку ти отримаєш, напевно, все, на що ти розраховуєш і навіть більше.

 

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form