Бізнес Формула, Відгук про компанію, Київ, Україна.

Сайт www.zabor.in.ua

 

 

Зовнішній вигляд сайту

 

 

Відгук клієнта

 

Добрий день! Мене звати Володимир Григорович. Я представник компанії «Найпарканніші паркани». Ми робимо різного виду огорожі по території Київської області та,навіть, по всій Україні. Ми вже років п’ять користуємося послугами «Бізнес Формули».

 

Перед цим співпрацювали з багатьма компаніями, які займаються інформатизацією, пробували та йшли, тому що все було не те.


«Бізнес Формула» нам подобається. Вони на місці не сидять. Щось придумують щоразу нове. У них буде все добре, я думаю. І, можливо, що і в нас, завдяки їм. Відмінність «Бізнес Формули» від інших в тому, що вони старанні і виконують те, що обіцяють. На відміну від інших, які обіцяли більше, а роботи робили менше.


У роботі з «Бізнес Формулою» мені подобається спілкування. Мені подобається їх підхід до роботи і те, що вони вивчають щось нове, що з’являється на ринку реклами України і не тільки. Від співпраці з «Бізнес Формулою» ми отримуємо таку користь: завдяки різним формам реклами у нас набагато більше клієнтів, з їх допомогою навіть трохи виріс колектив і ми стали більше заробляти.


Я можу порекомендувати компанію «Бізнес Формула» своїм друзям і знайомим, тому що вони надійні і їм варто довіряти. Ось це головний момент, зараз в світі такого мало.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form