Відгук власника студії нігтьового сервісу з Миколаєва про Біфо.

Сайт www.oh-nails.e-vse.top

 

 

Зовнішній вигляд сайту

 

Сайт-визитка от Бифо

Відгук клієнта

 

Отзыв клиента

Вітаю! Мене звуть Галузинська Ольга Юріївна, я власниця невеликої студії нігтьового сервісу та подології. Я інструктор курсів та працюючий майстер нігтьового сервісу.


Послугами компанії “Бізнес Формула” я користуюся вже півтора місяці. Раніше з іншими компаніями не співпрацювала. Були пропозиції від людей, які займаються просуванням сайтів в інстаграмі, але таких компаній, як «Бізнес Формула» я раніше не зустрічала.


Найбільше в роботі з компанією «Бізнес Формула» мені подобається чіткість, дуже чуйні люди, весь час на зв’язку, будь-якої миті все прояснюють, пояснюють і, в принципі, взагалі жодних питань немає до компанії. Все дуже чітко, прозоро, зрозуміло, це мені подобається.


Від співпраці я отримую користь у тому, що дуже легко налаштувати рекламу, таргетовану рекламу в інстаграмі, посилаючись на сайт, і в тому ж Google мені це дуже подобається.


Я всім своїм друзям розповіла, показала, який сайт створили, і порекомендувала саме цю компанію, тому що мені дуже сподобалася простота і легкість роботи з нею.

 

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form