Бізнес-Формула, Відгук представника BogushTime, Київ.

Зовнішній вигляд сайту

 

Відгук клієнта

 

Вітаю! Мене звуть Вероніка Мельник, я – бізнес тренерм компанії «Богуштайм». Компанія «Богуштайм» – компанія номер один в області тайм менеджменту та ефективності.


З компанією «Бізнес Формула» ми познайомилися на початку лютого, коли брати Варганич запропонували нам свої послуги з розробки сайту для нашої конференції. І буквально за лічені дні, за тиждень вони розробили для нас відмінний сайт, який був естетичний, функціональний і дуже зрозумілий для того, щоб привернути нашу аудиторію.


За родом діяльності нам часто доводилося розробляти різні сайти, тому що наша компанія займається бізнес тренінгами і нам необхідно залучати за допомогою сайтів нашу аудиторію. Але ось ця співпраця з іншими компаніями залишала бажати кращого. По-перше, тому що ми не отримували на виході продукт, який повністю нас задовольняв, робота була не настільки якісною. По-друге, це взаємодія всередині команди, коли ми повинні були коригувати і переробляти кілька разів роботу.


У роботі з «Бізнес Формулою» найбільше подобається чіткість, злагодженість команди, яка уточнює і чітко виконує технічне завдання, яке було спочатку. Тому ми були впевнені в тому, що продукт буде прекрасний, і дійсно ми отримали чудовий сайт.


Від співпраці ми отримуємо відмінний продукт, тобто сайт для залучення наших клієнтів. І співпраця дуже приємна. Я думаю, що вона переросте в довгострокове партнерство, тому що ми зацікавлені працювати з професійною командою, як у випадку з «Бізнес Формулою».


Компанію «Бізнес Формулою», роботу з її чудовою командою я рекомендую, звичайно ж, нашим клієнтам, партнерам і друзям. Тому що якість їх роботи перевищує всі очікування. Якщо ви хочете професійний сайт, який буде залучати на ваші послуги клієнтів, то «Бізнес Формула» – флагмани в цій роботі.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form