Бізнес Формула, Відгук про роботу компанії, Київ, Україна

Зовнішній вигляд сайту

 

Відгук клієнта

 

Я є співвласником компанії «Сервіс Вольво Експерт», яка користується послугами «Бізнес Формули». Послугами компанії «Бізнес Формула» ми користуємося вже біля трьох місяців. До цього я співпрацювала з іншими компаніями не по цьому проекту, не по проекту «Сервіс Вольво Експерт», а по інших проектах, але я бачу різницю в роботі між іншими компаніями і компанією «Бізнес Формула».


Співпраця з компанією «Бізнес Формула» суттєво відрізняється від роботи з іншими компаніями, оскільки компанія «Бізнес Формула» направлена на клієнта, прислухається до думки клієнта і працює на результат. Найбільше мені подобається в нашій спільній роботі комунікація. Надзвичайно дуже відповідальні співробітники працюють в компанії «Бізнес Формула», які завжди цікавляться і вчасно реагують на всі запити своїх партнерів.

 

Для свого бізнесу ми замовляли таргетовану рекламу в компанії «Бізнес Формула», також, як я з самого початку говорила, ми замовили лендінг, який зараз трансформуємо в сайт. І роботою працівників компанії я задоволена, оскільки бачу покращення в роботі нашій, а саме в нас збільшується потік клієнтів. В подальшому ми також плануємо користуватися послугами в налаштуванні контекстної реклами і сподіваємося, що и результат буде не гірший. Звісно, я з чистою совістю можу порекомендувати компанію «Бізнес Формула» своїм друзям, ну і іншим, хто б хотів би просувати свій бізнес на теренах Інтернету.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form