Бізнес Формула, Відгук про компанію, Київ, Україна.

Сайт www.svyatonastriy.com.ua

 

 

Зовнішній вигляд сайту

 

Сайт Святонастрий

Відгук клієнта

 

Отзыв клиента про Бизнес Формулу

Вітаю, мене кличуть Андрій, я представляю компанію «Святонастрій». Ми працюємо в сфері свят, виготовляємо конфетті, матеріал для паперового шоу, серпантин і будь-яку іншу мішуру.


З «Бізнес Формулою» ми працюємо місяці 2-3. До цього ми ні з ким не співпрацювали, тому що вели бізнес B-to-B, тобто бізнес для бізнесу. Не було необхідності в сайтах. Але в карантин ми відчули падіння продажів. Виросла необхідність в інтернет-представництві. Потрібно було зробити сайт.


Звернулися до хлопців, вони швидко відреагували, оптимально розповіли, ввели в курс подій. Плюс вони надають навчання. Щоб ви розуміли, я взагалі в сайтах був повний нуль. Мій рівень знань інтернету: можу включити комп’ютер і вимкнути. Хлопці надали стабільні дані про те, що таке інтернет, що таке сайти, як відбувається просування в інтернеті. Загалом, вони мене ввели в курс справи. Я перестав боятися цього. Це були перші плюсики. Плюс ще в тому, що вони ще дуже оперативно все змінюють.


Чим мені ще сподобалося працювати в «Бізнес Формулою», так це те, що всі комунікації проводяться дистанційно. Тобто, мені практично не довелося приїжджати до них, тільки коли вперше знайомився з ними і все. Це легко, це економить час, економить ресурси. Це в принципі класно, розумієте. Тому що подзвонять, запитають щось, зразки якісь вишлють, кажуть «Подивіться, будь ласка», наполягають, тобто супровід повний завжди.


Перше: у нас з’явилися роздрібні продажі. Друге – це перспективи на майбутнє завжди. Я б рекомендував «Бізнес Формулу» всім тим, хто хоче зробити сайти і до кінця не розуміє, як і що. У них дуже багатий спектр послуг. Вони розуміють в рекламі, розуміють в конструкції сайту, у них є фотографи. Тобто, вони можуть зробити сайт від нуля до самого повного завершення. І це не може бути не круто!

 

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form