Бізнес Формула, Відгук про компанію, Київ, Україна.

Зовнішній вигляд сайту

 

Відгук клієнта

 

Добрий день. Мене звати Вдовиченко Юрій, моя компанія називається «ProAutoLeasing». Ми продаємо в кредит і лізингом.


З компанією «Бізнес-Формула» нас познайомили близько року тому люди, які вже працювали з ними. Нашу співпрацю ми почали приблизно 4 місяці тому. Я співпрацював з іншими компаніями з просування, розробки сайтів. Можу сказати відверто, що відмінність просто неймовірна. У моєму випадку важливі моменти – це терміни виконання, кінцевий результат та розуміння, чого я хочу, як я працюю, чим займається моя компанія. У випадку з «Бізнес-Формулою» мене почули і навіть більше.


Хлопці дізналися, чим я займаюся, як я працюю, всі тонкощі мого бізнесу. Це для мене дуже важливо. Найбільше мені подобається у співпраці з компанією «Бізнес-Формула» те, що я можу ставити завдання в будь-який час практично до 12 години ночі, мене почують, мені дадуть зворотний зв’язок. Сайт зроблений, кінцевий результат перевищив усі мої очікування.


Компанія займається просуванням та рекламою мого бізнесу, тому у нас ще все попереду. Звичайно, я рекомендував би компанію «Бізнес-Формула», скажу більше, я вже її рекомендую. Вже є клієнти – мої друзі і родичі, які будуть співпрацювати з цією фірмою. Напевно, це самий гарний відгук про компанію.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form