Бізнес Формула, Відгук клієнта про створення сайту, Київ, Україна.

Сайт www.a-bud.kiev.ua

 

 

Зовнішній вигляд сайту

 

Відгук клієнта

 

Добрий день. Мене звати Емінов Ремзі, я керівник компанії «А-буд». Компанія «А-буд» більше 10 років на будівельному ринку. Ми займаємося монтажем та продажем фальцевих покрівель. З компанією «Бізнес-Формула» ми співпрацюємо вже більше 3 місяців.


Протягом всієї діяльності компанії співпрацювали вже з безліччю подібних фірм, але всі, як правило, не виконували свої обіцянки. Що стосується «Бізнес-Формули», мені подобається в компанії те, що вона завжди прагне показати результат. В першу чергу, компанія працює на результат.


Дивлячись на велику кількість компаній на ринку, подібних «Бізнес-Формулі», хлопці все одно молодці, я вважаю. Вони пропонують великий комплекс послуг. Що безпосередньо в них привернуло, це те, що хлопці беруть всі ризики на себе. Користь у співпраці з «Бізнес-Формулою» в тому, що я лише запропонував ідею, що я хочу побачити. Все інше втілили в життя хлопці. Вони показали безліч варіантів, а ми обрали ті, які підійдуть саме нам і я вважаю, що ми досягли відмінного результату.


Рекомендував компанію «Бізнес-Формула» всім своїм друзям і знайомим, в першу чергу тому, що хлопці націлені на результат, а не на фінанси.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form