Бізнес Формула, Відгук про роботу компанії, Київ, Україна.

Зовнішній вигляд сайту

 

Відгук клієнта

 

Добрий день. Мене звати Гаркавцев Олександр Сергійович, я керівник компанії ПП Гаркавцев. Наша компанія займається великим модельним виробництвом та переробкою пластмаси, що стосується вакуумної формовки. Офіційно компанія існує з 2008 року, за цей час я співпрацював з prom.ua, allbiz та ще з деякими дрібними компаніями, які займалися просуванням нас в Інтернеті. В результаті споживчого ставлення до нас, довелося відмовитися від послуг цих компаній. Як правило, займатися розробкою сайту, просуванням та рекламою, написанням текстів доводилося самим.


Коли ми дізналися про компанію «Бізнес-Формула», багато питань, на які ми змушені були витрачати час зникли. З компанією «Бізнес-Формула» я працюю 3 роки. Завдяки роботі з ними я позбувся багатьох проблем, пов’язаних з просуванням мого бізнесу на ринку. Ми знаходимося на перших позиціях по нашій продукції, випередили конкурентів, які створювали труднощі в роботі. Якщо говорити про роботу з тими компаніями, від яких ми відмовилися, то ми були на перших сторінках, а потім незрозумілим чином втручалися інші підприємства.


Компанію «Бізнес-формула» я сьогодні пропоную своїм друзям, партнерам, які з першого моменту спілкування з ними погодилися працювати.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form